Albérlet Tatabánya Újváros

proplocaterealty.com

Békéscsabai Előre Fc 1994 – Ferencvárosi Tc - Békéscsabai Előre Fc 4 : 2, 1994.05.28. (Képek, Adatok) • Nb I 1993/1994, 28. Forduló • Magyarfutball.Hu

A 89. percben Mracskó váratlanul távolról kapura lőtt, Szarvas a büntetőpont előtt belelépett a labdába, amely lábáról a bal alsó sarokba vágódott, Szeiler vissza sem érhetett, ugyanis Mracskó lövésére az ellenkező irányba vetődött, 4-2. Már mindenki az óráját nézte, amikor Váczi dühében egy nagyot rúgott Kellerbe, Hartmann játékvezető pillanatok alatt elővarázsolta zsebéből a piros lapot. Váczi alig hagyta el a játékteret, amikor le is fújta a játékvezető a 90 percet. Korán kivonultak a csapatok melegíteni a zöld gyepre. Egyik félen sem látszott túlzott izgalom, a megszokott módon melegítettek, iramos vágták, majd labdás melegítés következett. Annál nehezebben tudta elfoglalni helyét a szurkoló sereg, van ahol a dupla kapunak csak egyik szárnyát nyitották ki. Azt viszont természetesen mindenki tudomásul vette, hogy a legutóbbi, az újpestiek elleni mérkőzést követő rendbontás miatt alaposan átvizsgáltak mindenkit. De hozzátették a rendezők udvariasan azt is: jó szurkolást kívánunk — legyen az ferencvárosi vagy békéscsabai szurkoló.

Basketball

békéscsabai előre fc 1994 online

A 7. percben Mracskó a jobb szögletzászlótól élesen belőtt, Csató 7 méterről alig fejelt fölé. A 13. percben Vancsa előreívelését Zsivótzky csúsztatta meg 15 méterről fejjel, a labda éppen, hogy mellé szállt. Egy perccel később Szarvas a 16-os bal oldalvonalától, a 11-es magasságából csavart egy szabadrúgást kapura, de a labda Piel könnyű zsákmányának bizonyult. A 20. percben Kulcsár S. kapott jó labdát, már a 16-oson belül lefordult Sztanóról, a balösszekötő helyéről jól célzott, Piel viszont szögletre tolta a labdát. Kasik, miután egy védőt kicselezett a bal szögletzászlónál, Horváth Csabával ütközött, rátartott egy kicsit a térdére, az MTK-játékos fájdalmas arccal a földre rogyott. Három percig ápolták, majd a mentő szállította el. Dr. Korányi György, az MTK csapatorvosa porcleválás-gyanúról beszélt. A folytatásban Turbék húzódott Horváth helyére. A 34. percben Csató labdájára Kasik ugrott ki, Sztanót kicselezte, majd futtában lőtt a balösszekötő helyéről, ám Piel ezúttal is a helyén volt.

Kispest-Honvéd 29 17 7 5 62-31 41 Békés Megyei Hírlap, 1994. június 6.

1. Ferencvárosi TC - Békéscsabai Előre FC 4 : 2, 1994.05.28. (képek, adatok) • NB I 1993/1994, 28. forduló • Magyarfutball.hu